GENÇ BELEDİYESİ

Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı

2019 yılında bize verdiğiniz emanetin sorumluluğunu ve ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden gururla taşıyoruz.

Geçen 3 yılda, Genç ilçemizi her alanda geleceğe daha güçlü bir biçimde taşımak için ortaya koyduğumuz “insan odaklı yönetim” ve “vizyon belediyecilik” anlayışı ile akıp geçen zamana karşı mücadele verdik ve yeni eserler kazandırarak kendimizle yarıştık.

Siz değerli hemşehrilerimizle gönül bağımızı hiç koparmadık. Her zaman halkımızla iç içe olduk. Olmaya da devam edeceğiz. 3 yıl önce ‘Tek Sevdamız Genç’ diyerek çıktığımız bu yolda halkımızın desteği ile yıllarca ötelenmiş sorunlara köklü çözümler ürettik.    

Bugüne kadar yaptığımız hizmetlerde kişi, parti ve insan ayrımı gözetmeksizin ilçemizin her yerine eşit hizmet vermeye, sizlerin talep ve görüşleri doğrultusunda sizlere ve bizlere yakışanı yapmaya gayret gösterdik. Sizlerin isteklerine cevap verebilecek her türlü çalışmayı yaptık.

Daha güzel bir Genç için daha çok çalışmaya devam edeceğiz. 

İlçemizi geleceğe taşıyacak projelerle birlikte sürdürülebilirliği sağlamak ve çocuklarımızın, gençlerimizin başarıya giden yolunda hayatlarını kolaylaştırmak en büyük arzumuzdur.

Rabbim nasip ettiği sürece sizler için yeni eserler ve hizmetler üretmeye, şehrimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya, yeni hayaller kurmaya ve hayallerimizi birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Sevgi ve saygılarımla…