Bize Ulaşın
0 (426) 411 30 10

Afet Konutlarında Çevre Düzenlemeleri Devam Ediyor.Genç Belediyesi, daha modern bir kent oluşturma adına hizmet seferberliğini sürdürüyor. Bu kapsamda Afet konutlarında yol ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirildi.
 
Şehri geleceğe taşıyacak çalışmaları bir bir hayata geçiren Genç Belediyesi, daha modern bir kent oluşturmak adına hizmet seferberliğini sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında Afet Konutlarında bulunan alanda yol ve yeşil alan düzenlemesi yapıldı.
 
DAHA KONFORLU YAŞAM ALANLARI

Belediye Başkanı Sayın Mehmet Zeki Dirik, bugün yol yapım çalışmaları tamamlanan ve yeşil alan çalışmaları sürdürülen alanda incelemelerde bulundu. İnceleme sonrası çalışma hakkında açıklamalarda bulunan Dirik, Genç İlçemizde çevresiyle daha yaşanılabilir ve örnek bir şehir olması, vatandaşlarımızın layık olduğu konforlu bir şehir hayatını ortaya koymak adına çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Katılımcı belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımızı vatandaşlarımızın taleplerini de dikkate alarak sürdürüyoruz. Bu doğrultuda vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine Afet konutlarında bulunan, aynı zamanda imar planında yol ve yeşil alan olarak tanımlı olan alanda bölgenin imar planına uygun olarak düzenleme yapıldı” dedi.